אם לא מזמן יצאת לפנסיה ואתה רוצה להתעסק בכל מה שלא היה לך זמן לעשות כל השנים, אז אין ספק שאתה צודק. תחביבים זה אחד מהדברים הכי חשובים שיש לנו בחיים, ואם בכל השנים שעבדת לא היה לך לזמן לבנות את ארון העץ שתמיד חלמת להרכיב, אז למה שלא תעשה את זה עכשיו? אחד מהדברים הראשונים שכדאי יהיה לעשות זה לתכנן איך אתה רוצה לבנות את הארון ואיך אתה רוצה שהוא ייראה בסופו של דבר, כי זה הצעד הראשון בכל פעם כשבונים משהו. לאחר מכן כדאי יהיה לנסות להעריך כמה זמן עבודה מחכה לך, כי לא בטוח שאם זה הדבר הראשון שאתה בונה כדאי יהיה להתחיל ממשהו לוקח זמן רב.

העץ המתאים לארון שלך

שני הדברים הנוספים שאתה צריך להקפיד עליהם, זה שאתה קונה עץ מתאים ושהעצים שאתה רואה הם רק איכותיים. לא בכל מחסן עצים תוכל למצוא עצים מספיק איכותיים, כך שיש לקחת את זה בחשבון ולקרוא תחילה את חוות הדעת לגבי מחסני עצים שביניהם אתה מתלבט. לבנות ארון, להשקיע כל כך הרבה זמן ומאמץ ובסופו של דבר לא להשתמש בעץ הכי איכותי שיש זה חבל. כמו כן, בדרך כלל עצים איכותיים לא חייבים להיות יקרים יותר כך שאין סיבה אמיתית שבגללה כדאי לך לוותר על האיכות.

חיתוך העץ

פעמים רבות כשפונים אל מחסני עצים אפשר להזמין גם שירות של חיתוך, ובהחלט כדאי להיות מודעים לכך. חיתוך העץ חייב להיעשות על ידי המקצוענים ובדיוק בגודל המתאים, כי רק כך תוכל לבנות את הארון שעליו אתה חולם. במידה ואתה לא לגמרי יודע לבד באיזה גודל צריך להיות העץ ואם אתה לא לגמרי בטוח עם איזה סוג של עץ כדאי לך לבנות, מומלץ יהיה לבחור מחסן עצים שבו הייעוץ הוא חלק מהעניין. ייעוץ בנושא הזה יכול למנוע הרבה טעויות בעתיד ולכן כדאי שתפנה אל מקום שבו המגוון גדול וכל אנשי המקצוע מבינים בתחום הזה ומנוסים בו מאוד. 

תגיות: