ההחלטה להקים נגריה היא לא החלטה פשוטה, ולא כל אחד יוכל לעמוד בניהול של עסק כזה. אם במקרה שלכם החלטתם שאתם רוצים ללכת עם החלום ולהקים נגריה פרטית, אתם צריכים לבדוק תחילה מאיפה תוכלו להזמין שירות של חיתוך עץ לפי מידה ואיפה הכי משתלם לקנות את המוצרים שאיתם תעבדו. זה ברור שכל אחד מהלקוחות שיפנה אליכם למעשה ירצה להזמין מוצרים אחרים, בין אם זה שולחנות, ארונות או כל דבר אחר שאתם יודעים ורוצים לייצר. זו הסיבה לכך שאתם צריכים שיהיה לכם מקור זמין שממנו תוכלו להזמין את העצים הדרושים לכם על בסיס קבוע.

איך בוחרים ממי לקנות עצים?

כשמדברים על קניית עצים, בין אם זה עבור הנגרייה שאתם רוצים להקים ובין אם זה עבור שימוש פרטי, צריך לבדוק לאיפה הכי כדאי לפנות. יש לא מעט מקומות שבהם תוכלו לקבל שירות של חיתוך עץ לפי מידה, ובהחלט כדאי לבדוק מה מציעים לכם בכל מקום. עוד הרבה לפני שאתם בודקים את המחיר כדאי לבדוק נתונים כמו משלוח עד המקום שצריך וסוגי עצים. לא כל לקוח שיפנה אליכם ירצה שתיצרו עבורו משהו מאותו סוג של עץ, ולכן טוב לדעת שאתם יכולים לקנות מאותו מקום כמה וכמה סוגים של עצים. רק כך תוכלו להיות בטוחים שאתם במקום הנכון ולכן צריך לבדוק מה האפשרויות שעומדות בפניכם.

מחירים מיוחדים ללקוחות גדולים

אין ספק שאם אתם עומדים להקים נגריה, הרי שאתם תחזרו פעם אחר פעם לקנות את העץ מאותו המקום. משמעות הדברים היא שאתם לא רק לקוח שחוזר אלא אתם גם תהפכו להיות לקוח גדול, ולכן זה טבעי שגם תרצו לקבל הנחה. חשוב לדעת שלא בכל מקום שמספק עצים, בין אם זה בחיתוך לפי מידה ובין אם זה בכל דרך אחרת, תקבלו הצעות מספיק טובות. לכן בהחלט כדאי לכם לבדוק מראש כמה ידרשו מכם עבור כל סוג של עץ בכל מקום, כי בהחלט מגיע לכם לקבל הצעות מחיר משתלמות אם אתם לקוח רציני. 

תגיות: