אם החלטת שאתה רוצה להשקיע בעיצוב הבית שלך ושאתה רוצה לבנות דק בגינה, אז אין ספק שאתה צריך תחילה לתכנן את מעשייך ולדעת מה נחוץ לך. אומנם זה נראה כאילו מדובר על התקנה של עץ בלבד וכי זה לא עניין מורכב מידי, אך בהחלט כדאי לדעת מהם השלבים השונים לפני שאתה עושה את זה. אחד מהדברים הכי חשובים שיש זה לבחור את העץ המתאים, כי יש סוגים רבים של עצים  ולא כל אחד מהם יתאים לבניית דק. דבר שיוכל לעזור לך מאוד לבחור את העץ המתאים זה להתייעץ עם המומחים בתחום, כי מי שיש לו ניסיון רב יוכל לעזור לך להתאים את העצים שאתה קונה למה שאתה רוצה לבנות בעזרתם.

מקום שכדאי לקנות בו עצים

הדבר הנוסף שצריך להקפיד עליו זה שאתה קונה את העצים לבניית הדק שלך במקום הכי טוב שיש. לא בכל מקום שמוכר עצים, דקים, סיבית וכדומה תוכל למצוא את הטוב ביותר. לא תמיד האיכות של העצים מספיק טובה, לא תמיד מציעים במקום חיתוך על פי מידות ולא תמיד המגוון מספיק גדול. זו הסיבה לכך שבהחלט כדאי לבדוק לאיפה אתה פונה וממי אתה קונה את הדקים שבהם תוכל להשתמש, כי זה ישפיע על התוצאה הסופית. אם העץ שתתקין לא יהיה מספיק טוב אתה עלול לצאת לא מרוצה מהתוצאה הסופית ולכן צריך לקחת את זה בחשבון.

מחירי הדקים

בין אם אתה רוצה לבנות דק ולשם כך אתה קונה עצים ובין אם אתה קונה עצים לצורך בניית דברים אחרים, כדאי יהיה להקפיד על כך שאתה לא קונה במקום יקר מידי. אומנם האיכות זה דבר חשוב ואומנם אתה בוודאי רוצה את הטוב ביותר, אך מי אמר שבשביל הטוב ביותר צריך לשלם ביוקר? יש היום אפשרויות שונות להשוות בין מחירי העצים במחסנים השונים וכדאי לעשות זאת כי זה יכול לחסוך לך לא מעט כסף. קנייה חכמה תגרום להנאה שלך מבניית הדק להיות גדולה יותר ולכן כדאי להקפיד על כך. 

תגיות: